#zostańwdomu

Wsparcie psychologiczno-pedagogiczne
ONLINE dla uczniów

Uczniu, jeśli w związku z obecną sytuacją:

  • nie możesz odnaleźć się w nowej rzeczywistości, 
  • brakuje Ci chodzenia do szkoły, 
  • czujesz się przytłoczony nowymi wyzwaniami, 
  • boisz się tego, co będzie dalej,

zapraszamy do kontaktu z doświadczonymi mentorami Akademii Dobrej Edukacji – psychologami i pedagogami, świadczącymi pomoc także online. Możemy wesprzeć Cię w codziennej pracy, porozmawiać o Twoich obawach, znaleźć dobre rozwiązania na ten trudny czas. 

Rodzicu, sytuacja związana z pandemią jest trudna i nieprzewidywalna. Warto wypracować rutynę, która porządkuje, wprowadza spokój i pozwala się spokojnie uczyć. 

Jeśli dziecko nie radzi sobie z obecną sytuacją, straciło motywację do działania, nie potrafi dobrze zorganizować swojego czasu i potrzebuje wsparcia z zewnątrz, skontaktuj się z nami.

Na spotkaniach online z naszym mentorem, pomożemy uporządkować priorytety związane z obecną sytuacją, wesprzemy ucznia w trudnych dla niego aspektach, pomożemy wypracować plan.

Jeśli uznamy, że Państwa dziecko potrzebuje także wsparcia psychoterapeutycznego, wskażemy odpowiedniego specjalistę.

Ofertę kierujemy do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz ich rodziców. Proponujemy pakiet trzech spotkań, w trakcie których wypracujemy wspólnie z uczniem cele – opiszemy krótko jego Indywidualną Drogę Edukacyjnego Rozwoju, a potem podsumujemy z uczniem i rodzicem plany na przyszłość.

Cena za godzinę dydaktyczną zajęć indywidualnych (45 minut) wynosi 80 zł. Rekomendujemy na początek 3 spotkania w pakietowej cenie 200 złotych. Liczba zajęć może być inna, dopasowana do potrzeb. Istnieje możliwość jednorazowego spotkania, ustalenia kilku lub zaplanowania stałych cotygodniowych zajęć.

Pierwszy kontakt jest możliwy: 
– e-mailem – ide@dobraedukacja.edu.pl
– telefonicznie – 661 96 66 96
– poprzez formularz

W ciągu 48 godzin od zgłoszenia skontaktujemy bezpośrednio z odpowiednim mentorem, aby ustalić możliwe szczegóły współpracy.

Aby rozpocząć zajęcia trzeba podać swoje dane w naszym formularzu i dokonać opłaty przelewem na konto.

Jeśli potrzebna jest pomoc w konkretnym przedmiocie, skorzystaj z online POMOCY W NAUCE

Dane do przelewu:

Instytut Dobrej Edukacji, nr konta: 82 1240 1242 1111 0010 6607 6152, Bank Pekao S.A.

Tytułem: zajęcia z mentorem, imię i nazwisko uczestnika.