NASZ ZESPÓŁ

SPOŁECZNOŚĆ PRACOWNIKÓW PEDAGOGICZNO-TERAPEUTYCZNYCH AKADEMII DOBREJ EDUKACJI IM. CZESŁAWA NIEMENA W JAROCINIE- ROK SZKOLNY 2020/2021

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

  • Kinga Słowiak – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, terapeuta pedagogiczny, pedagog specjalny
  • Anna Dobra – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, terapeuta pedagogiczny, tyflopedagog
  • Marlena Grodzka – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i arteterapia, pedagog specjalny, terapeuta SI, nauczyciel matematyki
  • Weronika Kaźmierczak – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, logopeda
  • Zuzanna Psyk – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Paulina Matuszak – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Karolina Lipowicz – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

BLOK DOBRZY

  • Ewa Sławicz – psycholog, pedagog specjalny, nauczyciel WDŻ
  • Daria Płatonowicz – Sipiak – psycholog, pedagog specjalny, nauczyciel WDŻ
  • Daria Moch – pedagog, pedagog specjalny
  • Patrycja Bielarz – psycholog
  • Martyna Bachorska – psycholog
  • Marta Nowakowska – psycholog
  • Beata Wieczorek – nauczyciel religii, nauczyciel plastyki
  • ks. Maciej Borowicz – nauczyciel religii

BLOK AKTYWNI

  • Błażej Kalinowski – nauczyciel wychowania fizycznego
  • Anna Bednarek – nauczyciel wychowania fizycznego, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Katarzyna Dziekańska – instruktorka jogi
  • Nikodem Świerblewski – terapeuta pedagogiczny, oligpofrenopedagog
  • Magdalena Juszczak – oligofrenopedagog, logopeda, terapeuta SI
  • Anna Kamieniarczyk – fizjoterapeuta, terapeuta SI, oligofrenopedagog
  • Marzena Wypuszcz – fizjoterapeuta, oligofrenopedagog
  • Agnieszka Klötzel – oligofrenopedagog, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

BLOK TWÓRCZY

  • Karolina Maćkowiak – nauczyciel j. polskiego, pedagog specjalny, nauczyciel edukacji spersonalizowanej
  • Bartosz Tabaka – nauczyciel j. polskiego
  • Ewa Roszak – nauczyciel j. polskiego, logopeda
  • Agnieszka Mańczak-Rapczyńska – nauczyciel j.polskiego
  • Kamila Hryszko – nauczyciel techniki, oligofrenopedagog, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Katarzyna Ślachetka – nauczyciel muzyki
  • Marta Pautrzak – nauczyciel wiedzy o teatrze, filmoznawca

BLOK OTWARCI

  • Katarzyna Cybok – nauczyciel j. niemieckiego, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, pedagog specjalny
  • Karolina Żarczyńska – nauczyciel j. niemieckiego
  • Eihab Abou Raid – nauczyciel j. angielskiego
  • Jolanta Michalak – nauczyciel j. angielskiego
  • Barbara Bartmańska – nauczyciel j. angielskiego

BLOK KRYTYCZNI

  • Dominika Antczak-Bachórz – nauczyciel geografii, oligofrenopedagog, doradca zawodowy, terapeuta pedagogiczny
  • Ilona Kaczmarek – nauczyciel historii
  • Paweł Zjeżdżałka – nauczyciel historii, wiedzy o kulturze, wiedzy o społeczeństwie
  • Kamil Rink – nauczyciel geografii, matematyki
  • Urszula Korzyniewska – nauczyciel podstaw przedsiębiorczości i ekonomii w praktyce

BLOK ROZUMNI

  • Katarzyna Zdunek – nauczyciel chemii
  • Aleksandra Mendelska – nauczyciel przyrody i biologii
  • Zdzisława Podemska-Płatonowicz – nauczyciel chemii
  • Jacek Adamczak – nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa
  • Wojciech Tomalak – nauczyciel fizyki

BLOK LOGICZNI

  • Przemysław Fatyga – nauczyciel informatyki
  • Renata Graczyk – nauczyciel matematyki, informatyki
  • Anna Koroniak – nauczyciel matematyki

DYREKCJA ADE

  • Karolina Maćkowiak – dyrektor Akademii
  • Kinga Słowiak – wicedyrektor Akademii
  • Katarzyna Cybok – wicedyrektor Akademii