NASZ ZESPÓŁ

SPOŁECZNOŚĆ PRACOWNIKÓW PEDAGOGICZNO-TERAPEUTYCZNYCH AKADEMII DOBREJ EDUKACJI IM. CZESŁAWA NIEMENA W JAROCINIE- ROK SZKOLNY 2019/2020


BLOK DOBRZY

  • Ewa Sławicz – psycholog, pedagog specjalny, nauczyciel WDŻ
  • Daria Płatonowicz – Sipiak – psycholog, pedagog specjalny, nauczyciel WDŻ
  • Daria Moch – pedagog, pedagog specjalny
  • Patrycja Bielarz – psycholog
  • Martyna Bachorska – psycholog
  • Maria Frąckowiak – nauczyciel religii

BLOK AKTYWNI

  • Oskar Kaźmierczak – nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor pływania
  • Błażej Kalinowski – nauczyciel wychowania fizycznego
  • Anna Bednarek – nauczyciel wychowania fizycznego, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Katarzyna Dziekańska – instruktorka jogi
  • Nikodem Świerblewski – terapeuta pedagogiczny
  • Agata Adamska – tyflopedagog, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej z arteterapią
  • Magdalena Juszczak – oligofrenopedagog, logopeda, terapeuta SI
  • Anna Kamieniarczyk – fizjoterapeuta, terapeuta SI
  • Marzena Wypuszcz – fizjoterapeuta
  • Agnieszka Klötzel – oligofrenopedagog, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

BLOK TWÓRCZY

  • Karolina Maćkowiak – nauczyciel j. polskiego, pedagog specjalny, nauczyciel edukacji spersonalizowanej
  • Bartosz Tabaka – nauczyciel j. polskiego
  • Krystyna Kałmucka – nauczyciel j. polskiego
  • Teresa Domagała-Szymczak – nauczyciel j. polskiego i filozofii, doradca zawodowy
  • Kamila Hryszko – nauczyciel techniki, oligofrenopedagog, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Marta Pautrzak – nauczyciel wiedzy o teatrze, filmoznawca
  • Tomasz Jankowski – nauczyciel muzyki
  • Kalina Perz – Klimkiewicz – nauczyciel muzyki
  • Grzegorz Klimkiewicz – nauczyciel muzyki, socjoterapeuta
  • Barbara Bogatko – nauczyciel plastyki i historii sztuki

BLOK OTWARCI

  • Katarzyna Cybok – nauczyciel j. niemieckiego, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, pedagog specjalny
  • Karolina Żarczyńska – nauczyciel j. niemieckiego
  • Eihab Abou Raid – nauczyciel j. angielskiego
  • Jolanta Michalak – nauczyciel j. angielskiego

BLOK KRYTYCZNI

  • Dominika Antczak-Bachórz – nauczyciel geografii, oligofrenopedagog, doradca zawodowy, terapeuta pedagogiczny
  • Ilona Kaczmarek – nauczyciel historii
  • Paweł Zjeżdżałka – nauczyciel historii, wiedzy o kulturze, wiedzy o społeczeństwie
  • Kamil Rink – nauczyciel geografii, matematyki
  • Urszula Korzyniewska – nauczyciel podstaw przedsiębiorczości i ekonomii w praktyce

BLOK ROZUMNI

  • Katarzyna Zdunek – nauczyciel chemii, biologii
  • Aleksandra Mendelska – nauczyciel przyrody i biologii
  • Zdzisława Podemska-Płatonowicz – nauczyciel chemii
  • Jacek Adamczak – nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa
  • Przemysław Fatyga – nauczyciel fizyki

BLOK LOGICZNI

  • Przemysław Fatyga – nauczyciel matematyki, fizyki i informatyki
  • Renata Graczyk – nauczyciel matematyki, informatyki
  • Anna Koroniak – nauczyciel matematyki
  • Konrad Pluta – programista, nauczyciel języków: JavaScript i Python
  • Krystian Walczak – prowadzący warsztaty “Fizyka w praktyce”

DYREKCJA ADE

  • Karolina Maćkowiak – dyrektor Akademii
  • Kinga Słowiak – wicedyrektor Akademii
  • Katarzyna Cybok – wicedyrektor Akademii