Nasza kadra

  1. Karolina Maćkowiak – dyrektor Akademii, nauczyciel j. polskiego, oligofrenopedagog
  2. Kinga Słowiak – wicedyrektor Akademii, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, terapeuta pedagogiczny, oligofrenopedagog
  3. Katarzyna Cybok – wicedyrektor Akademii, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel j. niemieckiego, oligofrenopedagog
  4. Marta Dopierała – nauczyciel matematyki, informatyki i chemii, terapeuta pedagogiczny
  5. Anna Zakrzewska – nauczyciel chemii, doradztwa zawodowego
  6. Marta Nowakowska – psycholog, nauczyciel j. polskiego
  7. Bartosz Tabaka – nauczyciel  j. polskiego
  8. Krystyna Kałmucka – nauczyciel j. polskiego
  9. Teresa Domagała-Szymczak – nauczyciel j. polskiego, nauczyciel filozofii
  10. Paweł Zjeżdżałka – nauczyciel j. polskiego, historii, WOS-u, wiedzy o kulturze
  11. Ewa Sławicz – psycholog, nauczyciel WDŻ
  12. Daria Płatonowicz – psycholog
  13. Maksym Szumigalski – psycholog
  14. Dominika Antczak-Bachórz – oligofrenopedagog, doradca zawodowy, terapeuta pedagogiczny
  15. Agnieszka Klötzel – oligofrenopedagog
  16. Anna Dobra – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  17. Marlena Grodzka – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  18. Marika Kuryga – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  19. Weronika Kaźmierczak – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  20. Małgorzata Chmielarz – oligofrenopedagog z terapią autyzmu
  21. Nikodem Świerblewski – terapeuta pedagogiczny
  22. Agnieszka Pietlicka – oligofrenopedagog
  23. Kamila Hryszko – nauczyciel techniki, oligofrenopedagog
  24. Agata Adamska – tyflopedagog, oligofrenopedagog
  25. Magdalena Juszczak – oligofrenopedagog, logopeda, terapeuta SI
  26. Anna Kamieniarczyk – fizjoterapeuta
  27. Magdalena Rudnicka – fizjoterapeuta, pedagog
  28. Eihab Abou Raid – nauczyciel j. angielskiego
  29. Jolanta Michalak – nauczyciel j. angielskiego
  30. Aleksandra Mendelska – nauczyciel przyrody i biologii
  31. Michał Krystkowiak – nauczyciel matematyki, fizyki, robotyki i programowania
  32. Paweł Zjeżdżałka – nauczyciel historii, WOS-u, i WOK-u
  33. Ilona Kaczmarek – nauczyciel historii
  34. Kamil Rink – nauczyciel geografii
  35. Anna Szarańska – nauczyciel wychowania fizycznego
  36. Błażej Kalinowski – nauczyciel wychowania fizycznego
  37. Marta Pautrzak – zajęcia teatralne
  38. Tomasz Jankowski – nauczyciel muzyki
  39. Marta Dziatkiewicz – nauczyciel plastyki
  40. Jacek Adamczak – nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa
  41. Ojciec Cordian – religia